PASJA

czyli miłość od pierwszego wejrzenia

Witam na mojej nowej stronie. Przez ostanie lata zgłębiałam tajniki budowy stron internetowych, ale stała się rzecz ciekawa, jakiej się nie spodziewałam - odkryłam, że jest coś, co pasjonuje mnie o wiele bardziej - testowanie.

Odkryłam zawód testera oprogramowania stosunkowo niedawno (minęło zaledwie kilka miesięcy). Była to jednak miłość od pierwszego wejrzenia. Przez ten okres zdążyłam skończyć kilka kursów online, rozpocząć studia podyplomowe w zakresie Tester Oprogramowania, oraz zacząć przygotowywać się do egzaminu certyfikacyjnego ISTQB Foundation Level. Jestem zdeterminowana przejść wszystkie etapy drogi do sukcesu ISTQB, aż do ISTQB Advanced Level Test Automation Engineer i zostać testerem, o jakim każdy marzyłby, aby mieć go w swoim zespole.

Można byłoby zapytać, komu chciałoby się po wielu latach kroczenia zawiłą drogą zaczynać wszystko do podstaw? Przecież zdobycie nowych umiejętności i przekwalifikowanie, to nie są proste sprawy, a na pewno są pracochłonne.

Jedno mogę powiedzieć z całą pewnością: czas i tak upłynie. Nie ma znaczenia co będziesz robić, czas i tak płynie w stałym rytmie, to czy nie jest warto spędzić go robiąc to, co nas podnieca i inspiruje?

Nie ma znaczenia ile mamy lat, warto te lata, które nam pozostały wykorzystać do tego, co jest naszą pasją i daje nam radość.

Zamierzam wkrótce bardziej zagłębić się w temat testowania oprogramowania, więc zapraszam do zaglądania na moją stronę od czasu do czasu, gdyż będzie ona systematycznie aktualizowana wraz moim rozwojem, nad którym aktualnie intennsywnie pracuję.

Pozdrawiam

Magdalena